Історія

Компанія «Світ Кави» працює на ринку вже більше 15 років і за цей час здобув репутацію виробника високоякісної кави як в зернах, так і в якості напою. Кава від «Світ Кави» - свіжообсмажена, свіжозмелена та приготовлена з дотриманням найвищих стандартів.

Підприємство починає свою роботу у 2000 році: саме тоді було відкрито магазин, в якому можна було не лише скуштувати свіжоприготовлену каву, а й придбати в зернах, які безпосередньо на місці мололи. Це дало початок новій культурі споживання кави у Львові.

У 2004 році «Світ кави» відкриває власну кав’ярню, завдяки чому споживання якісної кави набирає більших масштабів. З кожним роком кав’ярня розвивається: до меню вводяться нові напої, запроваджуються альтернативні способи приготування кави, виробляється власна філософія кави, яка вирізняє кав’ярню серед інших.

Бариста кав’ярні – постійні учасники Всеукраїнських кавових Чемпіонатів, деякі з них – сертифіковані судді, які входять до суддівських колегій чемпіонатів. Баріста Наталія Остапюк – переможець Всеукраїнських Чемпіонатів Баріста у 2011 та 2013 році і представляла Україну на Світових Чемпіонатах Баріста. 

У 2012 році ТМ «Світ кави» запроваджує власне обсмаження зерна і виходить на ринок уже як виробник кави, яку самостійно привозить з плантацій, обсмажує і продає. Підприємство обирає дещо легший профіль обсмаження, тож зерно краще зберігає свої особливості смаку та аромату. Окрім того, «Світ кави» поступово переходить від промислової кави до більш якісної, у тому числі кави преміум та спешіаліті.

Особливість цієї кави в тім, що відомий увесь її шлях – він фермера до кінцевого споживача. При цьому до кожного з етапів існують високі вимоги: тільки за умови, що кава бездоганно пройшла усі етапи (збір, обробка, зберігання, доставка, обсмажування, пакування, приготування) вона має право називатися спешиаліті.

ТМ «Світ кави» пропонує майже 30 сортів кави.
Окрім того, кава від «Світу кави» - тільки свіжого обсмаження.